02 Eylül 2014 Salı at yarışı bülteni, ganyan programı, altılı ganyan bülteni, yarış bülteni
At Yarışı Bülteni
03.05.2013 AT YARIŞI BÜLTENİ

03 Mayıs 2013 Bursa at yarışı programı

1. koşu 14:30
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1100 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
AY VE GÜNEŞ KG
3y a e
57
Ö.KAYA
NAVARON - CAHİDE SULTAN
İLHAN GÜÇLÜ
2
 
 
14
19
7
2
BALAMİRHAN KG
3y a e
57
M.GÖNÜLTAŞ
İBOCAN - NEZAHAT
HİKMET AKBULUT
7
 
 
14
18
03
3
BASTIRCAN KG DB SK
3y k e
53
OĞUZ EREN
YAŞARCIK - MÜGEM.1
MUHARREM CAN
9
 
 
20
4
SEVİMLİ KG SK
3y a e
57
K.TOKAÇOĞLU
ANADOLU ATEŞİ - ÇUMRALI
İBRAHİM HALİL DENİZ
1
 
 
14
18
62
5
URLA EFESİ
3y d e
57
O.ÖZTÜRK
CAŞ - DESTAN
SEMA ULAŞ
4
 
 
32
19
3
6
UYGUR KG DB
3y d e
52
M.DEMİRBAŞ
DAĞDELEN - TETİK HANIM
MEHMET ÇELİK
6
 
 
14
18
08
7
ATEŞ HATUN DB SK SKG
3y k d
53
E.KAÇAR
TEKELİOĞLU - YERLİ
RIDVAN TUMBUL
5
 
 
20
8
BERGÜZARKAYA KG SK Eküri
3y k d
50
MAHİR ŞAHİN
OKCAN - KIRTAÇ
ETHEM KAYA
3
 
 
4
19
2
9
KAYAACI KG Eküri
3y a d
55
H.ORHON
CANBOLAT - STARKAYA
ETHEM KAYA
8
20
20
4
17
787
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
2. koşu 15:00
ŞARTLI 2 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1400 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KIRATHAN KG
8y a a
54.5
M.S.BADIŞOĞLU
RİKARDO - GÜZİDE
HACİ YILDIZ
TS 15
96
96
7
14
0-000-82
2
FATMASULTAN KG DB Eküri
5y a k
53.5
Y.AKTAŞ
ALTAHA - GÜLENDAM
REMAZAN KAYA
4
88
88
4
11
559099
3
ATAKANKAYA K
5y k a
56.5
Ö.KAYA
RİKARDO - ÖRÜMCEK
DAVUT KAYA
1
99
99
350
19
141212
4
BAYKUT KG
9y a a
56.5
İ.H.KETME
SERGEN - CAHİDE.77
RAGIP KOZBA
9
94
94
14
12
0-50098
5
KARADENİZ
10y d a
52.5
ERGÜN KURT
DRUID - HAMDE.47
HÜSEYİN ASLAN
8
100
94
14
14
200-790
6
SHOWMAN DB SK SKG
5y a a
53.5
E.KAÇAR
ANADOLU ATEŞİ - SHOOW
F. NİHAT BURUK
2
45
45
4
8
9-00008
7
YİĞİT HORSE KG DB
5y k a
56.5
T.ÇUBUKÇU
YALAZ - NARÇİÇEĞİ
SERKAN BAYRAM
7
43
43
84
15
15300-9
8
YURTKAN DB SK SKG
7y k a
52.5
B.KOÇOĞULLARI
İBOCAN - SAPHA.32
MUSA GÜNAY
12
58
58
89
5
007-040
9
BEŞYILDIZ KG SK
4y a a
55
İ.SOYAD
ŞÖVALYE - ŞAHİDE.47
MELİS KURTEL EMİN
11
57
57
129
19
10
10
UÇKAYA KG K Eküri
6y k k
49.5
MAHİR ŞAHİN
ŞINKART - NAZLIKIZ
REMAZAN KAYA
6
78
78
4
8
9080-04
11
ALTINBEBEK KG K
7y a k
50.5
D.MALATYALI
EMİROĞLU - ALTINARMAĞAN
M.ERDİNÇ DÜZARAT
13
53
53
301
10
000040
12
PARSKAN KG DB
7y a a
56.5
S.ÇETİN
SÜLO - RODE.13
D. DENİZ KANAR
5
86
86
600
11
704035
13
DEVİRHANBEY KG K
6y k a
56.5
E.YALÇUVA
SAĞANAK - GÖKNİL
İMDAT TARHAN
10
58
58
38
9
0809-00
14
CERİT KG DB SK
5y a a
52.5
OĞUZ EREN
KARAYAĞIZ - KEMİYETÜLIRAK.5
NUSRET YENİBAYRAK
3
39
39
4
10
507-608
15
TOPKAPI HANÇERİ
5y a a
56.5
T.ALICI
BAHADIRBEY - MÜTHİŞ
ÇAVUŞ DURAN
14
20
20
4
10
0085-86
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
3. koşu 15:30
Maiden DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1100 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BALDURA KG SK
3y d e
57
T.YILDIZ
DAĞDELEN - TAKMA KAFANA
MEHMET ÇELİK
2
 
 
14
19
5
2
BUZKAYA KG K
3y k e
57
ÇETİN TAŞ
DEVZADE - KARAİNCİ.25
ETHEM KAYA
4
 
 
32
19
9
3
ÇAKMAKOĞLU
3y a e
53
OĞUZ EREN
ARSLAN ERAY - MİSLİYNA
RAHMİ ÇAKMAK
TS 10
 
 
14
19
6
4
DEMİRTAŞ KG
3y k e
57
İ.DİNAR
ANTEPLİ - OYUNCU.22
SIDDIK KAYA
8
24
24
7
17
065
5
DORABEY KG
3y a e
57
SELİM İPEK
VOLGABEY - DORATAY
AHMET ARTIŞ
5
 
 
14
18
43
6
ÖZGÜRÜNOĞLU KG
3y a e
53
H.ŞİMŞEK
ÖZGÜRBEY - NURBANU
EROL ŞİRİN
7
 
 
14
19
9
7
ASMİNİM
3y k d
50
MEM.GÜNEŞ
ZAMANRÜZGARI - AHUZAR
BAKIR FELHAN
1
 
 
20
8
JET KIZIM SK
3y a d
50
EDİZ ARSLAN
BOLKAR - AYHAN
YUNUS KARAN
TS 9
 
 
14
18
04
9
PAMUK ABLA KG SK
3y a d
55
H.KATI
GOBAKBEY - KATIÇİÇEĞİ
İSA KATI
3
 
 
20
10
SEMİHA KIZI KG
3y a d
51
Y.AKTAŞ
YILDIZAĞA - MİLLA
ZEKİ KARATAŞ
6
35
35
4
17
853
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 16:00
Handikap 14
4 ve Yukarı İngilizler
2000 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
SABOTEUR DB SK SKG
5y d k
63
V.MUTİ
KURTARAN - FAST SPARTAN
GÜRCAN GÜNGÖR
3
63
63
11
14
53453-9
2
MON QUEEN DB SK SKG
4y a k
60
B.KOÇOĞULLARI
NATIVE PROCIDA - INFINITY
MUSA GÜNAY
4
60
60
78
14
5-36542
3
MADE IN HEAVEN KG K DB
4y d a
58.5
A.ÖZÇELİK
BIN AJWAAD - OUTCRY
HÜNKAR ADALI
TS 12
57
57
34
16
6132-08
4
LADY POLITE
4y a k
57.5
M.DEMİRBAŞ
FELEK I - TUGANA
ABDULLAH AVCI
7
55
55
66
11
08-5808
5
CHAMPS SURAL K DB
4y d k
57
E.KAÇAR
CHAMPS TO CHAMPS - MISS SURAL
HÜLYA F.KAYIKÇI
8
54
54
14
16
027274
6
BÜYÜK RÜZGAR KG K DB
4y d a
53
M.S.BADIŞOĞLU
OKAWANGO - L`ARITA
MÜNEVVER ÖRKÜN
5
46
46
15
8
99-0509
7
NARDAĞI K SKG
4y d a
50
F.KABADAYI
HAND TO HAND - WHITE OAK
METİN ÇALIK
TS 11
40
40
15
8
844050
8
UNSTOPPABLE KG DB SK
4y d a
50
H.KALINYILMAZ
INDIGO RED - ERANS TIE
ERDAL KURDU
9
40
40
27
6
3-79365
9
FLOOD DB SK SKG
4y d a
50
S.TIRPAN
MARLIN - LOTABENNIT
ÖZKAN TAŞKIN
1
38
38
28
9
70-0039
10
SOYBAŞ
4y d a
50
T.KOYUNCU
RED BISHOP - FREE SPIRIT
ŞÜKRÜ KEKLİKOĞLU
10
30
30
34
16
7867
11
VUSLATIM KG DB SK
4y a k
50
MAHİR ŞAHİN
SEA HERO - TANEM
MEHMET ALTUNBAŞ
6
20
20
91
10
8098-00
12
ORHANTO DB
5y a a
58
MUSA KAYA
AVANGARD - ROMARIN
SEVDA ÖZGEN
2
53
53
11
12
546453
BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
5. koşu 16:30
Handikap 15 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
2000 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ZULUTHANIM KG K Eküri
8y a k
59
Y.AKTAŞ
BOZDAĞ - NAZEY
SAİM BAŞOĞLU
4
74
74
11
14
395927
2
ELİFİM DB
6y k k
55.5
E.KAÇAR
BOZDAĞ - URFASULTANI
MİTHAT KATI
6
69
69
11
11
56009-0
3
FEVZİYE KG DB
8y d k
54
T.E.GÜNAYDIN
CAŞ - ZEHRA.120
MEVLÜT TANİYİT
2
66
66
6
20
076951
4
ŞEHRİNAZ K
6y a k
50.5
ONUR ÖZ
HİSARHAN - NECME.37
LÜTFİ TURAN
10
59
59
6
6
709-577
5
DOĞU KIZI KG K
5y a k
51
H.KALINYILMAZ
HABERBATUR - ÜLKÜLÜ
MÜSLÜM TEKİNALP
TS 13
58
58
6
8
0-00466
6
MERZA KG
4y k k
49.5
MAHİR ŞAHİN
CAŞ - NECME.37
MELİS KURTEL EMİN
11
58
58
14
20
50-0631
7
ELAYAR DB
6y a k
51.5
OĞUZ EREN
SÜLO - SEYYARE.54
ADEM AYDOĞDU
3
51
51
14
10
9330-00
8
PRENSES AMASTRİST KG K
4y k k
50
İ.DİNAR
DAĞHANBEY - AMASTRİST
FERHAT TOPUZ
TS 14
50
50
5
10
003038
9
ÇIKMAZNUR KG K
6y d k
50.5
İ.SOYAD
ÇIKMAZ - ALEYNA
H.CAN ÇIKMAZ
7
47
47
6
7
3-70005
10
RAPSODİ KG DB
4y a k
50
S.TIRPAN
DEMİRKAZIK - NECME.39
YASEMİN KÜÇÜKER
TS 12
47
47
14
14
879602
11
MAHBUBE KG K DB
5y a k
45
N.AVCİ
EMİROĞLU - YAPRAKCIK
ERDAL DAĞIDIR
8
45
45
18
7
0-08446
12
ZARİFKIZ KG K
5y a k
50
T.YILDIZ
HALİD - ÇITIRHANIM
ÜMİT ÖZÇAKA
1
44
44
21
8
66-2867
13
BAŞARAN FATOM KG Eküri
5y a k
50
O.İNCE
BENİM OĞLUM - NAZEY
SAİM BAŞOĞLU
9
38
38
11
6
766458
14
BURSA ATEŞİ KG
5y a k
50
Ş.KARAMAN
TAMERAĞA - DORATAY
AHMET ARTIŞ
5
20
20
18
14
7987-0-8
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
6. koşu 17:00
Handikap 16
3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
FATHER MOUNTAIN SK
3y k e
55
E.KAÇAR
SUN MUSIC - BELİN
MEHMET BABADAĞ
6
82
82
32
20
631231
2
FIRE PIECE KG K
3y d e
57.5
F.ÇAKAR
AJMERA - INDO
OĞUZ YALÇIN
4
77
77
25
20
4-80111
3
MELEKOĞLU K DB Eküri
3y a e
52
İ.H.KETME
ALWAYS A CLASSIC - BAHTINUR
BESİRE GÜNDÜZELİ
TS 8
66
66
35
20
594-411
4
SPEAR K DB
3y d e
52
SELİM İPEK
DIVINE LIGHT - BELLE ROSE
ALAATTİN KOYUNCU
3
66
66
11
16
213265
5
SPEED FREAK KG K
3y d e
49.5
S.TIRPAN
WIN RIVER WIN - SHAR NOTE
AHMET ÜMİT SABANCI
1
65
65
11
20
313941
6
DIPSOMANIA DB SK SKG
3y a e
45
N.AVCİ
ALWAYS SURPRISE - DILAILA
BARIŞ GÜMÜŞ
2
58
58
7
20
524311
7
CATCH THE WIND K DB
3y d e
50
İ.SOYAD
BOSPORUS - CALDERA
ABDULLAH AVCI
5
50
50
18
20
9-97821
8
PUSS OCHKRAM K Eküri
3y d e
50
Y.AKTAŞ
OKAWANGO - ŞEKERNENE
BESİRE GÜNDÜZELİ
7
30
30
7
16
04-90
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 17:30
ŞARTLI 5
4 ve Yukarı İngilizler
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
POSTACI DB SK SKG Eküri
5y k a
52.5
OĞUZ EREN
ARGAEUS - FLARE
ALİ SELİMOĞLU
1
101
101
14
19
11-7214
2
AKYAZILI MUTLU DB SK SKG
4y d a
54
M.S.BADIŞOĞLU
BOSPORUS - AKYAZILI ESRA
HÜSAMETTİN KOPAL
2
95
95
7
15
264426
3
ARSULTANI KG K DB
4y d k
56
O.ÖZTÜRK
MOUNTAIN CAT - ARLI
İ.KAZIM KASTAR
TS 10
76
76
7
18
135272
4
RED REGENT DB SK SKG
4y a k
52
E.KAÇAR
ALWAYS A CLASSIC - ABUNAY
EKREM BEŞERLER
5
101
101
25
20
66-1321
5
KARTEPELİ
4y d a
51
H.ŞİMŞEK
DIVINE LIGHT - İÇKALE
UFUK KARAN
6
87
87
14
13
445090
6
ARBOND DB SK SKG
6y d a
54.5
İ.H.KETME
ARSEN - HALEHANIM
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
TS 9
112
112
106
13
898-345
7
DESERT WIND DB
6y d a
54.5
K.TOKAÇOĞLU
RIVER SPECIAL - VOLÜPTAS
FİKRET VATANSEVER
7
90
90
18
14
579363
8
NASRULLAH BEY KG SK
5y a a
54.5
Y.ÇILGIN
STRIKE THE GOLD - GENYERİ
BİROL ÇINAROĞLU
TS 8
98
98
6
14
068532
9
IGLOO DB SK
4y k a
49
S.TIRPAN
SRI PEKAN - ABBEVILLE
FUAT BAŞARAN
4
 
 
18
18
96
10
LAWYER K Eküri
6y d k
53.5
SADIK KURT
CANNON - FLARE
ALİ SELİMOĞLU
3
91
91
25
15
162843
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ
8. koşu 18:00
Handikap 16 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1500 Çim
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ALMAATA DB
4y a a
58
D.KILIÇ
CAŞ - NECME.32
REMAZAN KAYA
13
83
83
11
20
645481
2
DOLUDİZGİN KG K DB
4y k k
62
O.ÖZTÜRK
YAŞARCIK - HANEDAN
M.SELİM GÜLEŞEN
6
81
81
4
18
167220
3
İLKAYHAN KG K
4y k a
55.5
M.DEMİRBAŞ
HİRATASAN - DEFNE
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
15
78
78
10
19
521215
4
DELİ RÜZGAR KG SK
4y k a
52.5
T.ALICI
TİMURHAN - ESERKIZI
HAMİT DEMİR
5
62
62
4
13
764640
5
ARİFHAN KG DB SK
4y k a
51
OĞUZ EREN
BOZDAĞ - SMYRNA
ŞÜKRÜ ERDEM
TS 16
59
59
11
15
19-4502
6
HİSARGÜL KG K DB
4y k k
51
SELİM İPEK
HİSARHAN - CAHİDE.75
MURAT AKÇA
8
59
59
12
11
0-85463
7
KORKUT CEYLANI KG
4y k k
50
İ.DİNAR
RIŞVANBEY - KORKUT KIZ
ARİF KORKUT
11
55
55
14
17
431755
8
SIRKAYA KG DB SK
4y a a
50
İ.SOYAD
ALTAHA - DEMİRÇİÇEK
AYŞEGÜL KURTEL
3
51
51
54
19
1-5
9
CANDAROĞLU KG DB SK
4y a a
50
T.YILDIZ
DAĞDELEN - CANSERİ
METE ÇELİK
7
48
48
11
20
604341
10
ÇILDIROĞLU KG DB SK
4y k a
45
N.AVCİ
YAŞARCIK - GÜLÜM AKŞEHİRL
ENDER SUDAN
2
48
48
16
12
267806
11
ALMİRHAN KG
4y k a
50
O.ATMACA
GOBAKBEY - ŞITILGÜLÜ
ABDULKADİR ŞITIL
1
46
46
7
16
316830
12
CİHANGİRHAN
4y a a
50
D.MALATYALI
ATAK - ALSEKLAVİ.22
ENGİN DAĞITMAÇ
14
46
46
4
15
105554
13
HABERBATUROĞLU KG DB
4y k a
50
S.TIRPAN
HABERBATUR - FERAYE
MAHMUT ALPAY
9
45
45
59
16
719077
14
UÇANBİR KG DB
4y k a
50
EN.TOKÇALAR
KAZAKBEY - MESRURE.50
M.EMİN ALAK
4
43
43
88
7
009-309
15
SABOŞ KG
4y a a
50
O.İNCE
SİHİR - MELTEM
AZİZ GÖKKAN
10
45
45
36
13
080046
16
KALABALI KG
4y a a
50
MAHİR ŞAHİN
ANGORA - ÇİÇEĞİM
İRFAN BABAYİĞİT
12
43
43
148
15
267297
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 03 Mayıs 2013 Bursa at yarışı programı, 03 Mayıs 2013 tjk Bursa at yarışı programı,03 Mayıs 2013 tjk program 03 Mayıs 2013 İstanbul at yarışı programı, 03 Mayıs 2013 tjk İstanbul at yarışı programı,03 Mayıs 2013 tjk program

03.05.2013 günü altılı ganyan programı, 03.05.2013 at yarışı bülteni, 03.05.2013 ganyan programı, 03.05.2013 altılı bülteni, 03.05.2013 koşu listesi ve 03.05.2013 at yarışı sonuçlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 03.05.2013 altılı sonuçları, 03.05.2013 ganyan sonuçları, 03.05.2013 at yarışı sonuçları, 03.05.2013 altılı ganyan sonuçlarını tüm detaylarıyla bu sayfada görebilirsiniz.