Perşembe , 30 Ekim 2014

5 şubat pazar maç sonuçları

Merhabalar değerli arkadaşlar,
Çoktandır maç sonuçları için sitemize içerik eklemiyorduk. Aslında zaten dünkü maç sonuçları bölümümüzde sürekli bir önceki güne ait maç skorlarını yayınladığımız için buna ihtiyaçta duymuyorduk. Ancak bazı arkadaşlar o bölümde zorluk çekebiliyorlar. Bu yüzden özellikle haftasonu maç sonuçları için sitemize bu yazıda olduğu gibi içerik ekliyoruz. 5 şubat pazar maç sonuçlarını yazımızın devamında görebilirsiniz. Ayrıca şunu da ekleyelim, Turkcell süper lig’de Fenerbahçe – Beşiktaş derbiside vardı. Bu maçı Fenerbahçe Yobo ve yeni transfer Sow’un golleri ile 2-0 kazandı.

05 Şubat 2012 Pazar iddaa sonuçları

International – Africa Cup of Nations quarter finals
18:00. Finished AP Gabon 5:6 Mali
21:00. Finished AET Ghana 2:1 Tunisia
Argentina – Primera B Nacional
22:10. FT Almirante Brown 1:1 River Plate
23:45. FT Ferro Carril Oeste 0:0 Instituto
00:00. 90′ Atletico Tucuman 0:1 Defensa y Justicia
Argentina – Argetino A Zone 1
23:00. FT Union de Sunchales 1:4 Talleres
Argentina – Argetino A Zone 2
01:05. FT Juventud Unida Universitario 3:2 Racing Olavarría
22:00. FT CAI Comodoro 1:1 Gimnasia y Esgrima de Concepción
Argentina – Primera B Metropolitana
22:00. FT Lamadrid 2:1 Tristan Suarez
Australia – Hyundai A-League
08:05. FT Sydney FC 2:5 Newcastle Jets
Belgium – Jupiler League
15:30. FT Anderlecht 4:2 Genk
19:00. FT Club Bruges 5:1 Beerschot AC
Belgium – EXQI League
16:00. Postponed Eupen -:- Roeselare
16:00. Postponed Aalst -:- KSK Heist
16:00. Postponed CS Vise -:- Tienen
16:00. Postponed RBD Borinage -:- FC Brussels
18:00. Postponed Charleroi -:- WS Woluwe
Bolivia – Primera Division – Clausura
21:30. FT San Jose 1:0 Real Potosi
22:00. FT Real Mamore 1:1 The Strongest
22:00. FT Bolivar 5:0 Blooming
22:00. FT Guabira 2:0 Aurora
00:30. 68′ Oriente Petrolero 1:1 Universitario
Brazil – Paulista A1
21:00. FT Santos FC 1:2 Palmeiras
21:00. FT Corinthians 1:1 Bragantino
23:30. FT Linense 4:2 Guaratingueta
23:30. FT Sao Caetano 0:1 Guarani
23:30. FT Ponte Preta 1:3 Sao Paulo
23:30. FT XV de Piracicaba 2:1 Oeste FC
Chile – Primera Division Apertura
01:30. FT Colo Colo 1:0 O’Higgins
17:00. FT Antofagasta 1:1 Deportes Iquique
22:00. FT Union Espanola 6:1 Cobresal
22:00. FT Cobreloa 1:0 U.La Calera
00:30. 68′ U. San Felipe 0:0 Rangers
International – Club Friendlies
14:00. FT Anzhi Makhachkala 3:2 Aalesund
14:30. FT Bray Wanderers 5:0 Waterford United
15:00. FT FC Brasov 2:0 Slavia Sofia
15:30. FT Slask 1:3 Teplice
17:00. FT Tromsø 0:2 Kalmar FF
19:00. FT Dinamo Zagreb 1:1 FC Midtjylland
20:00. FT Shakhtar Donetsk 0:2 FC Copenhagen
20:00. FT Kuban Krasnodar 0:3 Steaua Bucuresti
22:00. FT Wisla Krakow 1:0 OB
Colombia – Liga Postobón Apertura
01:10. FT Deportivo Cali 2:1 Once Caldas
03:00. FT Millonarios 1:1 Atletico Huila
22:30. FT Real Cartagena 2:1 Atletico Junior
22:30. FT Chico FC 1:1 La Equidad
22:30. FT Independiente Medellin 2:2 Envigado
00:50. 50′ Tolima 1:1 Santa Fe
Costa Rica – Primera Division – Clausura
19:00. FT Puntarenas FC 1:0 LD Alajuelense
23:00. FT Orion 0:1 C.S. Cartaginés
00:00. 90′ Deportivo Saprissa 2:3 Municipal Pérez Zeledón
00:30. 70′ Club Sport Herediano 2:0 Belen Siglo XXI
Cyprus – 1. Division
15:00. FT AEL Limassol 0:0 APOEL Nicosia
17:00. FT Nea Salamis 1:1 Ol Nicosia
18:00. FT Omonia Nicosia 2:0 Anagennisi Deryneia
Ecuador – Serie A – Apertura
01:00. FT Independiente J.Teran 1:0 Liga de Loja
19:00. FT Olmedo 0:2 Emelec
19:00. FT El Nacional 0:0 Tecnico Universitario
22:00. FT Manta 0:1 LDU de Quito
23:30. FT Barcelona Guayaquil 3:1 Dep. Cuenca
England – Premier League
15:30. FT Newcastle 2:1 Aston Villa
18:00. FT Chelsea 3:3 Manchester United
England – Championship
14:15. Postponed Derby -:- Nottingham Forest
France – Ligue 1
18:00. Postponed Caen -:- Auxerre
18:00. Postponed Sochaux -:- Lille
22:00. FT Marseille 2:2 Lyon
Germany – 1. Bundesliga
16:30. FT Freiburg 2:2 Werder Bremen
18:30. FT Kaiserslautern 0:1 FC Cologne
Germany – 2. Bundesliga
14:30. FT Eintracht Frankfurt 2:1 Braunschweig
14:30. FT Bochum 2:1 Hansa Rostock
14:30. FT Karlsruhe 2:1 Aue
Germany – 3. Liga
15:00. FT Werder Bremen II 2:2 Saarbrucken
Greece – Super League
15:00. FT Panaitolikos 1:1 Atromitos
15:00. FT Asteras Tripolis 1:0 Doxa Dramas
17:15. FT AEK Athens 1:0 Panionios
19:30. FT PAOK Saloniki 0:2 Olympiakos
19:30. FT Xanthi 0:2 Aris Thessaloniki FC
Greece – Football League
18:00. Postponed Anagennisi Epanomi -:- Kalithea
18:00. Postponed Anagennisi Giannitsa -:- Panthrakikos Komotini
18:00. Postponed Diagoras Rodos -:- Platanias
18:00. Postponed Fokikos -:- Pierikos FC
18:00. Postponed Iraklis Psachna FC -:- Veria FC
18:00. Postponed Kalloni Lekanopedio -:- Panachaiki
18:00. Postponed Thrasyvoulos -:- Ethnikos Asteras
18:00. Postponed Agrotikos -:- Larisa
18:00. Postponed Panserraikos FC -:- Vyzas
Guatemala – Liga Nacional Clausura
04:00. FT CD Suchitepequez 3:1 Juv. Retalteca
04:30. FT Deportivo Petapa 0:0 Deportivo Marquense
19:00. FT Deportivo Zacapa 2:3 Deportivo Malacateco
20:00. FT Deportivo Heredia 1:0 CSD Municipal
00:00. 90′ CSD Comunicaciones 3:1 Club Xelaju
Honduras – Liga Nacional – Clausura
03:00. FT Atletico Choloma 2:1 Deportivo Savio
22:15. FT CD Necaxa 0:0 CD Vida
23:00. FT CD Victoria 3:2 Deportivo Platense
23:30. FT CD Olimpia 0:0 CD Motagua
Israel – Ligat-Al
20:50. FT Ironi Kiryat Shmona 1:0 Maccabi Haifa
Italy – Serie A
13:30. FT Genoa 3:2 Lazio
16:00. FT Palermo 2:1 Atalanta
16:00. FT Lecce 0:0 Bologna
16:00. FT Novara 0:0 Cagliari
16:00. FT Roma 4:0 Inter
16:00. FT AC Milan 0:0 SSC Napoli
16:00. FT Chievo 1:2 Parma
16:00. FT Juventus 0:0 Siena
16:00. FT Fiorentina 3:2 Udinese
Italy – Serie Bwin
16:00. FT Vicenza 1:4 Cittadella
16:00. Postponed Brescia -:- Torino
Mexico – Primera Division Clausura
01:00. FT Queretaro FC 2:3 Atlante
01:00. FT Cruz Azul 2:0 Jaguares
01:00. FT Monterrey 3:0 San Luis
03:00. FT CD Guadalajara 1:2 Morelia
03:00. FT Santos 2:1 Pumas
20:00. FT Toluca 3:4 Pachuca
20:00. FT Puebla 1:1 Tijuana
00:00. 90′ CF America 0:1 Tigres
Netherlands – Eredivisie
13:30. FT Ajax 0:2 Utrecht
15:30. FT Heracles 1:1 PSV Eindhoven
15:30. FT NEC Nijmegen 0:2 Feyenoord
15:30. Postponed De Graafschap -:- Twente
17:30. FT Groningen 0:3 Waalwijk
Netherlands – Jupiler League
15:30. Postponed Sparta -:- Den Bosch
Paraguay – Division Profesional – Apertura
22:30. FT Sol de America 4:1 Cerro Porteno PF
23:30. FT Luqueno 2:0 Cerro Porteno
Portugal – League Cup 2nd stage Grp. B
22:30. FT Benfica 3:0 Maritimo
Portugal – League Cup 2nd stage Grp. D
20:30. FT FC Porto 2:0 Vitoria de Setubal
20:30. FT Estoril 0:1 P.Ferreira
Scotland – Tennents Scottish Cup
14:15. FT Rangers 0:2 Dundee U.
16:15. FT Hearts 1:1 St.Johnstone
Spain – LIGA BBVA
13:00. FT Gijon 1:1 Osasuna
19:00. FT Sevilla 1:2 Villarreal
20:45. FT Zaragoza 1:2 Rayo Vallecano
22:30. FT Atletico Madrid 0:0 Valencia
Spain – LIGA Adelante
13:00. FT Cartagena 0:3 Hercules
17:00. FT Valladolid 4:0 Gimnastic
Switzerland – Super League
17:00. FT Basel 0:0 Sion
17:00. FT Grasshoppers 0:1 Thun
17:00. FT Young Boys 3:1 Servette
Tunisia – Ligue I
15:00. FT Gafsa 4:2 ES Beni-Khalled
15:00. Postponed Etoile du Sahel -:- US Monastir
15:00. Postponed AS Gabes -:- Club Africain
Turkey – Spor Toto Süper Lig
13:00. FT Mersin 1:5 Sivasspor
16:00. FT Bursaspor 0:0 Orduspor
16:00. FT Kayserispor 2:3 Genclerbirligi
19:00. FT Fenerbahce 2:0 Besiktas
Turkey – Bank Asya 1. Lig
13:30. FT Kasimpasa 2:0 Denizlispor
13:30. FT Gaziantep BB 0:0 Giresunspor
13:30. FT Tavsanli Linyitspor 1:2 Konyaspor
13:30. FT Erciyesspor 0:0 Kartalspor
16:00. FT Elazigspor 0:2 Karsiyaka
19:00. FT Goztepe 1:1 Rizespor
Venezuela – Primera Division – Clausura
22:00. FT Aragua FC 1:0 Tachira
22:30. FT Estudiantes Merida 1:1 Deportivo Petare
22:30. FT Trujillanos FC 0:2 Real Esppor
22:30. FT Yaracuyanos FC 2:2 Mineros De Guayana
23:30. FT Monagas SC 1:0 Zulia
23:35. FT Anzoategui 0:0 Carabobo FC
00:30. 70′ Zamora FC 1:1 Deportivo Lara
Vietnam – Super League
11:10. FT Dong Thap Cao Lanh 3:1 Khanh Hoa Nha Trang
11:10. FT TT Ha Noi 2:1 Kienlongbank Kien Giang
11:10. FT Binh Duong 3:1 HP Ha Noi
11:10. FT Da Nang 1:1 Song Lam Nghe An
Wales – Premier Division
16:30. Postponed Airbus UK -:- Port Talbot

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. İşaretli alanları boş bırakmayınız *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>