Tv de spor ekranı, Hangi maç hangi kanalda, maçlar hangi kanalda, maç hangi kanalda

HANGİ MAÇLAR HANGİ KANALDA?

Hangi maçı hangi kanal veriyor

Saat
Lig
Takım Adı
Kanal
29.Nisan Cuma
18:30
-
Şanlıurfaspor - Altınordu
TRT Spor
19:00
-
Çaykur Rizespor - Mersin İdmanyurdu
LigTV 2
20:00
-
Bursaspor - Galatasaray
LigTV
21:00
-
Benfica - Vitoria de Guimaraes
Tivibu Spor
21:30
-
Paris Saint Germain - Rennes
LigTV 3
21:30
-
Augsburg - FC Cologne
Eurosport 2
21:30
-
Sporting Gijon - Eibar
LigTV 2
30.Nisan Cumartesi
13:30
-
Gençlerbirliği - Medipol Başakşehir
LigTV
15:00
-
İstanbul BBSK - Darüşşafaka Doğuş
LigTV 2
15:00
-
Nantes - Nice
LigTV 4
16:00
-
Kayseri Erciyesspor - Adana Demirspor
TRT Spor
16:00
-
Eskişehirspor - Trabzonspor
LigTV
16:30
-
Dortmund - Wolfsburg
Eurosport 2
17:00
-
Real Sociedad - Real Madrid
LigTV 3
17:00
-
Newcastle United - Crystal Palace
LigTV 4
17:00
-
Pınar Karşıyaka - Banvit Basketbol
LigTV 2
19:00
-
Beşiktaş - Kayserispor
LigTV
19:00
-
Udinese - Torino
LigTV 4
19:15
-
Atletico Madrid - Rayo Vallecano
LigTV 3
19:30
-
Bayer Leverkusen - Hertha Berlin
Eurosport 2
19:30
-
Arsenal - Norwich City
LigTV 2
20:00
-
Monaco - Guingamp
LigTV 4
20:30
-
FC Porto - Sporting CP
Tivibu Spor
21:30
-
Real Betis - Barcelona
LigTV 3
21:45
-
Chievo Verona - Fiorentina
LigTV 2
22:00
-
Lyon - GFC Ajaccio
LigTV 4
23:00
-
Seattle Sounders FC - Columbus Crew
Eurosport 2
23:05
-
Granada - Las Palmas
LigTV 4
01.Mayıs Pazar
13:00
-
Athletic Bilbao - Celta Vigo
LigTV 4
13:30
-
Juventus - Carpi
LigTV 2
14:00
-
Swansea City - Liverpool
LigTV 3
15:30
-
Willem II - Feyenoord
Tivibu Spor 3
15:30
-
PSV Eindhoven - Cambuur
Tivibu Spor 2
15:30
-
Ajax - FC Twente
Tivibu Spor
16:00
-
Royal Halı Gaziantep - Fenerbahçe
LigTV 2
16:00
-
Medicana Sivasspor - Akhisar Bld. Genç.
LigTV
16:00
-
AC Milan - Frosinone
LigTV
16:05
-
M. United - Leicester City
LigTV 3
17:00
-
Espanyol - Sevilla
LigTV 4
18:30
-
Southampton - M.City
LigTV 3
19:00
-
Beşiktaş Sompo Japan - Galatasaray Odeabank
Ntv Spor
19:00
-
Antalyaspor - Torku Konyaspor
LigTV 2
19:00
-
Fenerbahçe - Gaziantepspor
LigTV
19:00
-
Adanaspor - Alanyaspor
TRT Spor
19:15
-
Deportivo La Coruna - Getafe
LigTV 4
21:30
-
Valencia - Villarreal
LigTV 2
21:45
-
Lazio - Inter
LigTV 3
22:00
-
Botafogo - Vasco Da Gama
LigTv
22:00
-
Audax Sao Paulo - Santos FC
LigTV 4
22:30
-
Portland Timbers - Toronto FC
Eurosport 2
02.Mayıs Pazartesi
20:00
-
Genoa - Roma
LigTV 2
20:00
-
Kasımpaşa - Osmanlıspor FK
LigTV
21:30
-
Malaga - Levante
LigTV 4
22:00
-
SSC Napoli - Atalanta
LigTV 2
22:00
-
Chelsea - Tottenham Hotspur
LigTV 3

Yorumlar

Hangi maç hangi kanalda?

Hangi maçları hangi kanalların verdiğini, spor ekranında neler olup bittiğini, maçları nereden ve hangi kanallardan izleyebileceğinizi üst taraftan görebilirsiniz. Hangi maç hangi kanalda yayınlanacak, maçı hangi kanal verecek gibi sorularınızın tüm cevapları Bahislopedi.com da!