Tv de spor ekranı, Hangi maç hangi kanalda, maçlar hangi kanalda, maç hangi kanalda

HANGİ MAÇLAR HANGİ KANALDA?

Hangi maçı hangi kanal veriyor

Saat
Lig
Takım Adı
Kanal
24.Ocak Salı
12:00
-
Tuzlaspor - Vartaş Elazığspor
a2
14:00
-
Sancaktepe Belediyespor - İnegölspor
a2
14:00
-
Kızılcabölükspor - Gümüşhanespor
Aspor
18:30
-
Galatasaray - 24 Erzincanspor
a2
19:00
-
Unics Kazan-Fenerbahçe
beIN Sports 2
19:00
-
Akhisar Bld. Genç. - Aydınspor 1923
Aspor
20:00
-
Galatasaray OB-Maccabi Fox
beIN Sports 3
21:15
-
Alaves - Alcorcon
Tivibu Spor 3
21:45
-
Panathinaikos-Barcelona Lassa
beIN Sports 2
22:00
-
Togo-D.Kongo Cumhuriyeti
Tivibu Spor 2
22:00
-
Fas-Fildişi Sahili
Tivibu Spor
22:45
-
Napoli-Fiorentina
Tivibu Spor 4
23:00
-
Bordeaux-PSG
beIN Sports 3
25.Ocak Çarşamba
03:00
-
W.Wizards-B.Celtics
beIN Sports 3
12:00
-
Ümraniyespor - Bursaspor
Aspor
14:00
-
Menemen Belediyespor - Gençlerbirliği
Aspor
16:00
-
Medicana Sivasspor - Medipol Başakşehir
a2
17:00
-
Osmanlıspor FK - Kırklarelispor
Aspor
18:00
-
Fenerbahçe - Amed Sportif
a2
20:00
-
Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
a2
21:15
-
Eibar - Atletico Madrid
Tivibu Spor 3
21:30
-
A.Efes-Darüşşafaka Doğuş
beIN Sports 3
22:00
-
Uganda-Mali
Tivibu Spor 2
22:00
-
Mısır-Gana
Tivibu Spor 4
22:45
-
Juventus-Milan
Tivibu Spor
23:00
-
Monaco-Nancy
beIN Sports 1
23:15
-
Celta Vigo - Real Madrid
Tivibu Spor 3
26.Ocak Perşembe
03:30
-
B.Celtics-H.Rockets
beIN Sports 3
12:00
-
Yeni Amasyaspor - Göztepe
Aspor
12:00
-
Darıca G.Birliği - Boluspor
Aspor
14:00
-
Sanliurfaspor - Gaziantepspor
a2
16:00
-
Trabzonspor - Atiker Konyaspor
a2
18:00
-
Kayserispor - Beşiktaş
a2
21:00
-
Kızılyıldız-Panathinaikos
beIN Sports 2
23:15
-
Barcelona - Real Sociedad
Tivibu Spor 2
27.Ocak Cuma
06:30
-
U.Jazz-LA Lakers
beIN Sports 3
18:00
-
Balıkesirspor-Giresunspor
TRT Spor
20:00
-
CSKA Moskova-A.Efes
beIN Sports 2
20:45
-
Darüşşafaka Doğuş-Z.Kaunas
beIN Sports 3
21:00
-
Barcelona Lassa-S.Baskonia
beIN Sports 4
22:30
-
Schalke 04-Eintracht Frankfurt
Eurosport 2
22:45
-
O.Marsilya-Montpellier
beIN Sports 2
22:45
-
Osasuna-Malaga
beIN Sports 1
22:55
-
Derby County-Leicester City
Tivibu Spor
28.Ocak Cumartesi
04:00
-
C.Bulls-M.Heat
beIN Sports 3
15:00
-
Villareal-Granada
beIN Sports 3
16:00
-
Çaykur Rizespor - Karabükspor
LigTV
18:15
-
Alaves-A.Madrid
beIN Sports 3
19:00
-
O.Lyon-Lille
91.Kanal
19:00
-
Galatasaray - Akhisar Bld. Genç.
LigTV
19:00
-
Antalyaspor - Aytemiz Alanyaspor
LigTV 2
20:00
-
Lazio-Chievo
beIN Sports 4
20:30
-
Eibar-Deportivo
beIN Sports 3
22:00
-
Rennes-Nantes
beIN Sports 4
22:45
-
Inter-Pescara
beIN Sports 3
22:45
-
Leganes-Celta Vigo
beIN Sports 2
29.Ocak Pazar
13:00
-
Fenerbahçe-M.Uşak Sportif
beIN Sports 3
13:30
-
Gençlerbirliği - Osmanlıspor FK
LigTV
14:00
-
R.Betis-Barcelona
beIN Sports 4
14:30
-
Torino-Atalanta
91.Kanal
15:00
-
Medipol Başakşehir - Bursaspor
LigTV 2
16:00
-
B.Balıkesir-Galatasaray
beIN Sports 1
16:00
-
Trabzonspor - Gaziantepspor
LigTV
17:00
-
Nice-Guingamp
91.Kanal
17:00
-
Sassuolo-Juventus
beIN Sports 4
18:15
-
Espanyol-Sevilla
beIN Sports 3
19:00
-
Kayserispor - Fenerbahçe
LigTV
19:00
-
Toulouse-St.Etienne
beIN Sports 2
20:30
-
A.Bilbao-S.Gijon
beIN Sports 3
22:45
-
Napoli-Palermo
beIN Sports 4
22:45
-
Real Madrid-R.Sociedad
beIN Sports 3
23:00
-
PSG-Monaco
beIN Sports 2
30.Ocak Pazartesi
20:00
-
A.Efes-İstanbul BB
beIN Sports 3
20:00
-
Beşiktaş - Atiker Konyaspor
LigTV
20:00
-
Adanaspor - Kasımpaşa
LigTV 2
22:45
-
Las Palmas-Valencia
beIN Sports 3

Yorumlar

Hangi maç hangi kanalda?

Hangi maçları hangi kanalların verdiğini, spor ekranında neler olup bittiğini, maçları nereden ve hangi kanallardan izleyebileceğinizi üst taraftan görebilirsiniz. Hangi maç hangi kanalda yayınlanacak, maçı hangi kanal verecek gibi sorularınızın tüm cevapları Bahislopedi.com da!