23 Nisan 2014 Çarşamba at yarışı bülteni ve 23 Nisan 2014 Çarşamba altılı ganyan bülteni, 23 Nisan 2014 Çarşamba koşu bülteni, 23 Nisan 2014 Çarşamba istanbul koşusu, 23 Nisan 2014 Çarşamba izmir koşusu, Ganyan sonuçları için At yarışı sonuçları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 23 Nisan 2014 Çarşamba at yarışı bülteni, 23 Nisan 2014 Çarşamba altılı ganyan bülteni, 23 Nisan 2014 Çarşamba ganyan bülteni, 23 Nisan 2014 Çarşamba altılı ganyan bülteni ve 23 Nisan 2014 Çarşamba yarış listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

23 Nisan 2014 Tjk at yarışı programı

23 Nisan 2014 Elazığ at yarışı programı

1. koşu 15:00
ŞARTLI 3 DHÖW
4 Yaşlı Araplar
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ERMEÇ DB
4y k a
58
HAS.YILDIRIM
KARAYAĞIZ - SEMİR
MUSTAFA ERGİN
6
62
62
14
15
143356
2
FRANCO KG
4y k a
58
MEH.ARSLAN
ASALBEY - TÜRKMENTAY
RİFAT YAVUZ
2
51
51
14
19
884312
3
UÇARLIM KG K DB
4y k a
58
M.DOĞAN
GOBAKBEY - KAYNARKIZ
HALİL SUNKAR
4
85
85
14
20
1-92251
4
GOBAK OĞLUYAM KG DB SK
4y k a
56
MAHMUT ŞAHİN
GOBAKBEY - EMİNELLER
BİLAL CAMUZ
5
59
59
27
20
853571
5
TUMBUL SILA KG DB SK
4y a k
56
H.BUDAK
GOBAKBEY - TUMBULGÜZELİ
MEHMET BECENE
7
67
67
14
15
140544
6
ÇÖLAVI KG
4y k a
55
M.F.ASLAN
SERDENGEÇTİ - NURGÖZÜ
ADİL YILDIZ
3
51
51
14
16
210-527
7
MERT KOZANLI KG DB
4y a a
55
B.TEPE
CANSÜLO - İREMNAS
CELAL İNCELER
8
37
37
14
5
683765
8
ORMAN KG
4y k a
55
H.SARIDAL
SAĞANAK - GÜRSİLA
MAHMUT GÜMÜŞKAN
1
48
48
104
17
51108-9
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE
2. koşu 15:30
Handikap 14
3 Yaşlı İngilizler
1800 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BİRDALKAN KG SK
3y d e
60
M.ÜNLÜ
SÜMEN - QUESTOR
FATMA KAN
8
53
53
21
19
924514
2
İKEBANA DB SK
3y a d
54.5
M.F.ASLAN
LION HEART - FOREVER YOUNG
VELİCAN YARDIMCI
TS 12
52
52
14
17
572423
3
KIŞ KG K DB Eküri
3y d d
57.5
MEH.TAŞKAYA
UNACCOUNTED FOR - RACING HEART
MUSTAFA ERGİN
5
48
48
14
13
40-3584
4
GOLDEN ORANGE KG
3y d e
56
G.KILIÇ
WEST BY WEST - BIEN MADRONA
ABDULVAHAP TOPRAK
TS 11
45
45
30
16
122769
5
SUZY PEPPER K
3y k d
52
HAS.YILDIRIM
KURTARAN - BORN SHINING
MEHMET BECENE
1
45
45
14
13
465745
6
PEARL OF THE SOUTH KG DB
3y d e
55
M.AVŞAR
MOUNTAIN CAT - POPÜLİST
FERİT ÇİZİK
2
43
43
7
18
662125
7
TIME IS UP
3y d d
50.5
H.DEMİRTAŞ
BORS - NUMBER STONE
KAYA KAYA
3
42
42
14
17
653332
8
ERCANSOY DB SK SKG
3y d e
52.5
S.KAPLAN
SÜMEN - GÜMÜŞ
HÜSNÜ ERCAN
9
38
38
14
20
672551
9
TİTİKA DB SK
3y d d
52.5
H.BUDAK
ALEKO - SEPTO
CANSU BEGÜM ÜÇEŞ
4
38
38
27
18
677176
10
TRINITY TERM KG SK
3y d d
52
KEMAL KURT
ORTEGA - SHAR NOTE
ABDULKADİR ELĞAÇ
TS 10
37
37
14
16
416358
11
SIĞ BABA DB SK SKG
3y a e
50
C.TEPE
SEA HERO - LINGUS
İSMAİL GÖKHAN
6
20
20
14
14
0-05085
12
ULUCAN DB SK Eküri
3y a e
50
M.İLERİ
DIVINE LIGHT - SKYGGER
MUSTAFA ERGİN
7
20
20
14
16
97-05
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
3. koşu 16:00
Handikap 16
4 ve Yukarı İngilizler
1500 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KÜÇÜK ÜTÜCÜ DB
4y a k
57
H.BUDAK
ZORBAZ - MEKTEPLİ
NURİ ÇELİK
10
75
75
27
17
061264
2
SUN GATE DB
8y a a
58
B.TEPE
TRAPPER - RANOSH
FERİT MENGİ
2
75
75
421
15
1-75430
3
FAIR HONOUR K DB
7y k a
57.5
M.DOĞAN
FAIR GROUNDS - JARDIN DE LILA
BÜLENT YARDIMCI
TS 16
72
72
14
12
540673
4
BRAVE GREY KG K DB
5y k a
54
H.SARIDAL
DIVINE LIGHT - THEAKSTON
ABDULKADİR YAZAR
9
67
67
23
13
030556
5
THREE BUDIES DB SK SKG
4y a a
58
MEH.TAŞKAYA
MOUNTAIN CAT - MISS SURAL
HALİL ARTUN
1
67
67
8
11
030690
6
BYE CANIM K
7y a k
58.5
R.DOĞAN
ROYAL ABJAR - CIMAISE
HALİL KARAKEÇİ
3
66
66
7
18
9-53282
7
ERCİHANHAN DB
5y a a
58.5
N.ALTIN
EAGLE EYED - TOS LADY
AHMET GEÇGEL
4
66
66
23
14
2-89900
8
NUT CRACKER KG SK
5y d a
57
UFUK AKAY
ROYAL ABJAR - KARATUTKUM
CELAL YAVUZ
TS 15
63
63
23
15
24260-3
9
SÜZGECİNOĞLU KG DB SK
5y d a
53
HAS.YILDIRIM
OCEAN CREST - MY PARTNER
SALİH SÜZGEÇ
7
63
63
14
12
430-089
10
MONEY CENTER KG DB SK
4y d k
50.5
H.DEMİRTAŞ
COMMON GROUNDS - MEGA BAYT
İBRAHİM ÇIKIN
5
62
62
27
19
74-0012
11
KAZUMA KG SK
5y a a
55
M.AVŞAR
ROYAL ABJAR - KALIMAT
A.CAVAT HEPER
TS 13
59
59
14
8
26-0777
12
JACOPO SK SKG
5y d a
53
M.F.ASLAN
BOSPORUS - CRYPTO SLEW
NECDET KOÇYİĞİT
11
55
55
7
19
016018
13
YAVUZ REİS SK SKG
4y d a
52.5
MAHMUT ŞAHİN
UNACCOUNTED FOR - YÖRÜK KIZI
GÜLNUR GÜLERCE
TS 14
64
64
7
20
149021
14
PEPE HACI K
5y a a
50
S.ALKAN
WEST BY WEST - JOLLY BRAS
NAZMİ SAĞIR
TS 17
48
48
21
19
890-018
15
BOSSY KG DB SK
5y d a
50
KEMAL KURT
SPORTS HERO - QUADRIGA
REŞİT KARAKEÇİLİ
6
45
45
14
8
865073
16
LABRUNA KG K DB
4y d a
50
S.KAPLAN
SPORTS HERO - ARIKA
SANEM KAHRAMAN
8
44
44
7
13
575752
17
EFE OĞLUM SK
4y d a
50
C.TEPE
GOLDEN SUN - NIGHT FLIGHT
NECDET TURAN
12
41
41
75
6
27073-0
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
4. koşu 16:30
ŞARTLI 3
4 ve Yukarı İngilizler
2000 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ÇİFTÇİ BEYİ K DB
6y a a
60
H.BUDAK
MOUNTAIN CAT - LORIN
M.ALİ GÖKSU
3
106
106
14
20
344-941
2
DESERT EAGLE DB SK SKG
6y d a
60
H.DEMİRTAŞ
MOUNTAIN CAT - MISS PETEK
NADİRE ÜNLÜ
TS 8
82
82
14
14
046834
3
MOLUHAN K
5y d a
58
M.İLERİ
STRIKE THE GOLD - CAMINANDO
REŞİT KARAKEÇİLİ
TS 9
75
75
14
16
2-24052
4
LAVOKATO
7y a a
57
A.ÖKSÜZ
GALETTO - KONTESSINA
YAKUP YILDIZER
2
99
99
37
13
750-580
5
FIRTINA ERCAN KG SK
4y d a
56
C.TEPE
EAGLE EYED - KEM GÖZLER
SELÇUK YONTÜRK
4
59
59
7
16
934373
6
KARTALBEY Eküri
4y d a
55
B.TEPE
BAŞPİLOT - ABZAGU
ALİ ÇELİK
6
80
80
14
14
007265
7
MAGNIFIQUE DB Eküri
8y d k
55
D.ÇELİK
BAYDUHAN - PICARDY
ALİ ÇELİK
5
79
79
44
16
21-9467
8
YAŞARCIK SK
4y d a
55
M.F.ASLAN
KANEKO - OKEYCİ
SALİH ÇİZİK
TS 7
65
65
23
18
450170
9
AĞASLAN SK
4y d k
55
ERCAN ALTIN
ARGAEUS - BLAZE UP
ALİ ALTIN
1
58
58
7
10
568590
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar
5. koşu 17:00
KV-6 DHÖ
4 ve Yukarı Araplar
1700 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
KIZGIN KG SK
5y d a
60.5
N.ALTIN
AĞABATUR - LEYLO
MAHMUT GÜMÜŞKAN
4
95
95
14
19
256112
2
BÜĞÜLMELİ KG
9y k a
58.5
MEH.TAŞKAYA
SANCAKBEYİ - FIRTINA.36
MİTHAT KATI
TS 6
100
100
10
16
914538
3
FOBİ KG SK
9y k a
58.5
Ö.KAYA
BERKOŞ - EGEİNCİSİ
MUSTAFA KAYA
TS 8
118
118
30
16
020302
4
ŞAHDEMİR
8y k a
58.5
UFUK AKAY
DEMİRKIR - ŞAHİDE.48
İSMAİL GÖKHAN
TS 7
93
93
14
16
633543
5
KIRDEMİRKIR
10y k a
57.5
M.AVŞAR
SANCAKBEYİ - KÜÇÜKMATRA
NAİF KARAKEÇİ
1
101
101
23
16
822437
6
BİLBAY KG DB
9y k a
58.5
MEH.ARSLAN
BİLGİN - MÜHÜR
MÜSLÜM ARSLAN
3
78
78
128
20
640431
7
HÜSMEN KG DB
8y k a
56.5
H.DEMİRTAŞ
ANAVARZA - FAZILA.31
HİDAYET ŞAHİN
5
91
91
14
20
098721
8
KESENAĞA KG DB
7y k a
56.5
G.KILIÇ
ALTAHA - MENCULE.50
AHMET EMEKTAR
TS 9
79
79
14
13
339954
9
VEYSİBABA KG SK
7y a a
56.5
M.DOĞAN
GOBAKBEY - ESMERGÜZELİM
FETHİ DEMİRYERİ
2
89
89
7
14
649383
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 17:30
Maiden
3 Yaşlı İngilizler
1500 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BANDIRMA RÜZGARI SK SKG
3y d d
58
S.KAPLAN
WIN RIVER WIN - PINARKIZ
ABDULLAH ATAŞ
4
35
35
48
16
822846
2
DERYA GÜZELİ K SKG
3y d d
54
HAS.YILDIRIM
SÜMEN - NAZLITAY
SEMİH KATI
2
27
27
14
15
335934
3
DİLŞAR SULTAN KG SK
3y d d
58
M.ÜNLÜ
POWERSCOURT - TARHUNDAS
ŞEVKET ERKAN ŞAR
TS 10
28
28
14
7
707-463
4
JEBRAH SK SKG
3y d d
58
MEH.TAŞKAYA
PERFECT STORM - FAR OUT COUNTE
SELAMİ NURAL
TS 7
 
 
20
5
KUZEY YILDIZI KG K DB
3y d d
57
M.DOĞAN
ŞAFAK VAKTİ - LOVE ALWAYS
SEDEF VARDAR
5
36
36
14
14
996462
6
PIPPA KG DB SK
3y d d
58
R.DOĞAN
POWERSCOURT - MISRA SULTAN
HALİL ALTIN
6
34
34
14
16
529243
7
POWERS DREAM SK
3y d d
58
N.ALTIN
POWERSCOURT - ARTEMİSİA VERA
AHMET KAYA
TS 9
34
34
14
10
09-5882
8
SUNDAY KG SK
3y d d
58
UFUK AKAY
YELPINARI - FOREVER
MEHMET ÇELİK
1
37
37
14
9
06-0639
9
SÜRDİREK DB
3y a d
53
H.DEMİRTAŞ
BOSPORUS - LADY TERESA
HALİL ARTUN
TS 8
19
19
14
17
767
10
ZÜLMÜ ZOR
3y d d
54
MAHMUT ŞAHİN
EAGLE EYED - AKYAZILI SEDA
E.KAYHAN ERGİN
3
13
13
14
17
976
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
7. koşu 18:00
Handikap 16 DHÖW
4 ve Yukarı Araplar
1500 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ŞUBATHAN KG
5y k a
59
HAS.YILDIRIM
ERBEYİM - BENZE
MEHMET CAMUZ
2
75
75
27
18
384123
2
WİN RİVER KG K
5y k a
62.5
M.ÜNLÜ
ERBEYİM - ŞULEM
FETHİ DEMİRYERİ
7
74
74
14
17
00-1770
3
SIRRA KADEM KG DB
8y a a
57.5
M.DOĞAN
HABERBATUR - DİLBAZ
ABDULKADİR ELĞAÇ
6
72
72
7
13
570032
4
EYYAR KG
7y k k
58.5
MEH.ARSLAN
GOBAKBEY - ŞITILGÜLÜ
İ.HALİL ÜNLÜ
10
70
70
21
19
056219
5
ALPSOY KG DB
6y k a
60
N.ALTIN
RİKARDO - RUKİYEHANIM
OKAY GÜVERCİNLİ
16
69
69
7
12
084625
6
ORFEUS KG DB Eküri
4y a a
58
UFUK AKAY
GADDAR - GÜRSEL
SEVAL GÜRÜZ
TS 17
69
69
14
17
211633
7
ÖZDİLÇELİK KG
7y k a
55
D.KORKMAZ
SAĞANAK - SAFİYEHANIM
SEFER ÜNLÜ
15
69
69
188
15
228737
8
YAVUZALİ KG Eküri
8y a a
60
R.DOĞAN
ODİNHAN - NEVİNHANIM
SUPHİ TOYDEMİR
3
69
69
27
8
583008
9
GADDARINOĞLU KG SK
6y a a
54.5
H.BUDAK
GADDAR - ŞEMS.4
MAHMUT KARAKEÇİ
11
68
68
23
20
735971
10
CANAHMET
7y k a
54
H.DEMİRTAŞ
BİLGEER - ÖZBEK SULTAN
FETHİ DOĞAN
8
67
67
174
19
64-9316
11
EYYUPBABA KG K
5y a a
54
M.F.ASLAN
BERKANT - MAVİŞİM
ŞÜKRÜ YARDIMCI
14
67
67
7
11
650004
12
MİRZEYBİN KG DB
6y a a
58.5
M.AVŞAR
DİDİM - NİSAN ÇİÇEĞİ
MAHMUT DEMİR
1
66
66
7
17
042820
13
ÖZTURGUT KG Eküri
5y k a
58.5
MEH.DOĞAN
HİSARHAN - IŞILTI
SUPHİ TOYDEMİR
12
66
66
27
14
4-83280
14
CANİK Eküri
9y a k
52
M.İLERİ
BERKOŞ - NEAME.46
HALİL SUNKAR
5
63
63
7
8
097065
15
SUALP Eküri
6y a a
58
G.KILIÇ
DİDİM - GÜRECE
SEVAL GÜRÜZ
TS 18
65
65
23
15
199638
16
TATGÜZELİKIZI SK SKG
5y a k
54.5
MAHMUT ŞAHİN
MİRZAL - TATGÜZELİ
FERMAN KORKMAZ
9
66
66
7
19
963113
17
ALİYE ÇEÇAN KG Eküri
5y a k
50.5
D.ÇELİK
DİDİM - SERŞAH
HALİL SUNKAR
4
60
60
7
13
804548
18
HASTAYIM
6y a a
55.5
ERCAN ALTIN
ATAK - GÜLMAHİDE
REMAZAN KAYA
13
62
62
7
11
805996
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 23 Nisan 2014 Elazığ at yarışı programı, 23 Nisan 2014 tjk Elazığ at yarışı programı,23 Nisan 2014 tjk program , tjk Elazığ at yarışı programı bugün, tjk program23 Nisan 2014 İstanbul at yarışı programı, 23 Nisan 2014 tjk İstanbul at yarışı programı,23 Nisan 2014 tjk program , tjk İstanbul at yarışı programı bugün, tjk program