23 Kasım 2014 Pazar at yarışı bülteni, ganyan programı, altılı ganyan bülteni, yarış bülteni
At Yarışı Sonuçları
2014-11-23 AT YARIŞI SONUÇLARI

23 Kasım 2014 İzmir at yarışı programı

1. koşu 13:30
Maiden
2 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BARABULKA SK
2y a d
57
İ.SOYAD
BOSPORUS - LION`S BRIDE
FRANCESCO SPONZA
TS 8
48
48
31
16
24353
2
DEBRE K
2y d d
57
H.ŞİMŞEK
EL SALVADOR - AMASTRIST
HAŞİM TINAS
6
48
48
17
19
343622
3
GÖZÜİPEK KG
2y d d
53
A.KÜRÜNDÜK
BIN AJWAAD - RED WHITE
A.FERHAT KÜÇÜKER
1
 
 
21
18
57
4
LADY RIVER KG DB SK
2y d d
57
AHMET ÇELİK
MURATCAN - CADI ÜLKER
TURGUT KUTLU
5
43
43
31
17
623
5
MISS MONEY K DB
2y d d
57
A.SÖZEN
POWERSCOURT - POWER OF GIRL
SEMİH UYGAN
3
48
48
17
17
323443
6
MISS ZEYNEP SK SKG
2y d d
57
Ö.YILDIRIM
LUXOR - DANCE SCHOOL
BARAN D. CEMİLOĞLU
2
45
45
16
16
8742
7
MY LAL KG K Eküri
2y a d
57
Y.ÇILGIN
GOLDEN SUN - BİRSU
ASLAN SAVAŞAN
TS 9
 
 
10
19
2
8
ROCK N ROLL QUEEN KG K
2y a d
57
M.GÖNÜLTAŞ
BOSPORUS - ATHALIA
TANER TURGU
7
 
 
38
19
8
9
WE LUCKY DAY SK Eküri
2y d d
57
A.OLUK
BANKNOTE - AGILITY GAME
ASLAN SAVAŞAN
4
 
 
10
19
4
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 1. ÇİFTE Bu koşudan başlar
2. koşu 14:00
Handikap 13 DHÖW
3 Yaşlı Araplar
1200 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
GÜLLÜHABER KG SK
3y a d
53.5
A.KÜRÜNDÜK
HABERBATUR - GÜLLÜCAN
TAYRAL TUTUMLU
7
47
47
6
16
516755
2
ÇOLBIR KG
3y a e
58
Ç.OK
DOĞANASLAN - PEÇELİ
İ.HALİL DOĞAN
4
48
48
13
9
858094
3
İLAYDANUR KG
3y k d
58
M.ÇİÇEK
TAMERİNOĞLU - MERCANHANIM
DENİZ KURTEL
8
48
48
13
19
250612
4
İZMİRGÜLÜ KG
3y k d
53
G.ERDUMAN
DAĞHANBEY - TATLICAN
KAYA KAYA
1
48
48
55
13
559349
5
KEREMEFE KG SK
3y k e
53
F.KABADAYI
KARATAŞ - AKÇIKMAZ
H.CAN ÇIKMAZ
3
48
48
7
17
821698
6
DELTAN GÜL
3y a d
52.5
V.YÜCEL
SAVABEY - DELTA
MURAT ALTIN
TS 10
47
47
27
13
356790
7
GANİMETKAYA KG SK
3y k e
52
N.AVCİ
SULTAN DE FAUST - BALSU
HASAN KAYA
2
46
46
48
17
391009
8
HASEKİ SULTAN KG K DB
3y a d
57
S.ÖZEN
SARUHANAĞA - BALDEMİR
MUSTAFA AKGÜN
5
46
46
29
17
741764
9
YORUM KG DB
3y k d
52
Y.BAYIR
ATAK - VOLGANAME
REMZİ YÜCEL
6
46
46
6
15
197484
10
YILMAZERGÜLÜ KG DB
3y a d
56
E.KAÇAR
YALAZ - KATIFATMA
HALİL ALTIN
9
44
44
13
12
037043
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, 2. ÇİFTE Bu koşudan başlar, YEDİLİ PLASE, PLASE İKİLİ
3. koşu 14:30
Handikap 15 DHÖ
4 ve Yukarı Araplar
2100 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DELİ RÜZGAR KG SK
5y k a
58
E.NALBANT
TİMURHAN - ESERKIZI
HAMİT DEMİR
2
68
68
11
6
076026
2
KAMBER KG
6y k a
58.5
A.KÜRÜNDÜK
ANTEPLİ - OYUNCU.22
İLKER KIRMIZIGÜL
6
67
67
6
11
756748
3
ONUR DB
6y k a
57.5
G.KILIÇ
SERTAY - ZEFRA
ADNAN TATLI
3
57
57
17
11
000023
4
RANA ATEŞİ
6y k a
52.5
A.C. İNAN
ANADOLU ATEŞİ - RANA
KENAN AKGÜL
5
57
57
18
11
009094
5
ZİLLİ PINAR KG K
4y k k
51
AYTEK DÜLGER
DAYIBEY - TOMURCUK
CEZMİ ARTIK
1
54
54
7
15
243652
6
BURGAZBEYİ KG K DB
5y a a
55.5
S.ÖZEN
SELÇUKOĞLU - EDAKIZ
EMOŞ ALTUNKILIÇ
TS 9
53
53
41
7
086504
7
CORDOBA KG
4y k a
52.5
M.ÇİÇEK
ZENGİNOĞLU - DİCLEHAN
SEZGİN KARACA
7
51
51
18
16
733023
8
YAKŞIGÜZEL KG DB
4y a k
52.5
A.SÖZEN
BEN ANADOLU - HEDİYEM
İSMAİL ERDOĞAN
4
51
51
7
19
626114
9
İSMAİL KG DB
4y a a
51
H.ŞİMŞEK
ANGORA - MORMENEKŞE
OSMAN KAPLAN
TS 8
48
48
43
15
166700
ALTILI GANYAN Bu koşudan başlar
4. koşu 15:00
Handikap 15
3 Yaşlı İngilizler
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
BALOUCAT KG
3y d d
55
A.C. İNAN
GREEN GÖNEN - LUCYCAT
BERRİN GEDİK
9
75
75
10
19
112822
2
MELISSA FRANKLIN SK
3y d d
54
F.KABADAYI
YONAGUSKA - CHESTNUT
Ş.ŞERİF SARAÇOĞLU
2
73
73
29
19
826515
3
SPECTACULAR GIRL KG DB SK
3y d d
58.5
M.KAYA
SRI PEKAN - ALEXIA
ALİ KAYA
8
72
72
10
12
273555
4
DEMİRAY KG
3y d d
57
ONUR ÖZ
POWERSCOURT - TOPPOLINO
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
TS 12
69
69
182
15
133458
5
TORUN ANGEL SK SKG
3y d d
51.5
GÖKH.GÖKÇE
VICTORY GALLOP - ÇAVUŞUN KIZ
TOLGA VARDAR
10
58
58
27
17
371445
6
ILGINKIZI KG K
3y d d
50
N.AVCİ
AKINDAYIM - YUNDALAN
FARUK ÜNAL
11
54
54
14
13
459377
7
MOLINARA KG K
3y a d
50
Z.OCAK
VICTORY GALLOP - HENNESSY WALT
İSMAİL SOYDAN
7
52
52
16
15
135078
8
SEKVENS KG
3y d d
50
Ç.OK
RIVER SPECIAL - RODELINDA
ETHEM FİLİZDAYILAR
4
52
52
21
15
134683
9
DISTANT LIGHT KG K
3y d d
50
F.AVCI
DIVINE LIGHT - DISTANT TIME
ŞEREF AKIN
1
50
50
21
8
760097
10
FESTİVALE KG DB SK
3y a d
50
İ.SOYAD
ROYAL ABJAR - CLASSICAL MUSIC
TAYRAL TUTUMLU
5
49
49
7
16
227352
11
CYPRIANA KG K
3y d d
50
E.EFE
VIRTUAL - PAINTED MOON
F. NİHAT BURUK
TS 13
46
46
13
13
007000
12
SAKLI VADİ KG K
3y d d
50
AYTEK DÜLGER
SABIRLI - DELANI
İDRİS TANYILDIZ
6
39
39
7
15
78520
13
MARCA KG K DB
3y d d
50
M.ALTUNBAŞ
YONAGUSKA - MISSY ELLIOTT
TAHSİN YILDIRIM
TS 14
38
38
7
3
806569
14
MY QUEEN KG K
3y d d
48
M.GÖKSU
OKAWANGO - POPCORN
M.ALİ PAKEL
3
33
33
13
4
088090
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, BEŞLİ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, 3. ÇİFTE Bu koşudan başlar, PLASE İKİLİ
5. koşu 15:30
ŞARTLI 5
3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
DESTAN AGA KG SK
3y a e
56
F.KABADAYI
AKINDAYIM - ALLIANCE LADY
HASAN ÖZCEYHAN
1
79
79
10
16
418236
2
HASSA DB
3y a e
61
H.KARATAŞ
MOUNTAIN CAT - SABİRE
LEVENT DEMİRGÜREŞ
3
75
75
7
18
496252
3
CEO (IRE) KG K DB
3y a e
60
Ö.YILDIRIM
IFFRAAJ - SHOOTER GUEST
SUAT ERDİL
2
80
80
10
17
371323
4
İKİBAKİ DB SK
3y d d
59
M.KAYA
YONAGUSKA - LUCKY LADY
SUAT YÜCEBAŞ
5
88
88
17
20
242721
5
ZENCİRBEY KG K DB
3y d e
58
M.ÇİÇEK
SABIRLI - MOUNTAIN GIRL
HÜLYA ZENCİR
7
92
92
32
14
920580
6
FREIBURG SK
3y d e
56
A.OLUK
MOUNTAIN CAT - OSLO
METİN GÜNDAY
4
59
59
11
16
833452
7
SAHTEKAR SK
3y d e
55
AHMET ÇELİK
PERFECT STORM - KALBİMDESİN
ERHAN GÜVENKAYA
6
66
66
7
20
041571
DÖRTLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 4. ÇİFTE Bu koşudan başlar
6. koşu 16:00
KV-6
3 ve Yukarı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
IŞIKHÜZMESİ KG
4y d a
62
AHMET ÇELİK
WEST BY WEST - BUSİ
GÜLÇİN TUNÇAKAD
5
109
109
17
17
214443
2
HAPPY LOVE SK
4y d k
61
A.SÖZEN
OKAWANGO - DİLOŞ
HALUK ERON
1
87
87
66
20
226211
3
EXECUTIVE SK SKG
5y a a
60
T.YILDIZ
BOSPORUS - YAVRUKUŞ
ALİ ERKAN YILMAZ
TS 9
90
90
29
20
301341
4
GRAND STAR KG K DB
6y d a
60
M.ÇİÇEK
KANEKO - FIRST TIME AFFAIR
ERHAN DEMİRCİ
3
96
96
17
12
885404
5
KUDRETAĞA K
4y d a
60
K.TOKAÇOĞLU
KARABEYHAN - ANGELA
ERSEN KURU
2
89
89
10
20
771581
6
LİDERTINAZ DB SK
4y d a
60
M.KAYA
ROYAL ABJAR - KIMASH
İSA PAMUK
4
82
82
10
18
781142
7
SKYLANDER KG K
3y a d
59
Ö.YILDIRIM
BOSPORUS - HAYAL MEYAL
BARIŞ TUNTAŞ
TS 8
93
93
17
17
711464
8
SAYDA
3y d d
57
H.KARATAŞ
KANEKO - LIL RED
HULUSİ ÇİL
TS 7
103
103
147
16
1-13260
9
WHITE KG DB
7y d a
56
S.ÖZEN
ROYAL ABJAR - GRAND PARK
M.OZAN ŞER
TS 6
106
106
17
19
442-512
ÜÇLÜ GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 5. ÇİFTE Bu koşudan başlar
7. koşu 16:30
Maiden
2 Yaşlı İngilizler
1400 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
ANAVARZA
2y a d
57
M.ÇİÇEK
UNACCOUNTED FOR - MOMENTUM
YAŞAR BULUTTEKİN
5
 
 
7
18
23
2
GOLDENGREEN K
2y a d
52
A.C. İNAN
GREEN GÖNEN - GAVIOTTA
BERRİN GEDİK
TS 9
 
 
31
18
87
3
GREEN TEA K
2y a d
57
M.GÖNÜLTAŞ
GREEN GÖNEN - HIGH TEA
MEHMET ESMER
6
22
22
7
14
656695
4
HÜSNALIM
2y d d
52
G.ERDUMAN
FRACAS - PRINCESS MADAEN
ALİ KAYA
4
 
 
21
18
42
5
KIZIL BULUT SK SKG
2y a d
57
S.ÖZEN
BOSPORUS - ALLEGRA
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
2
45
45
6
18
94252
6
PRINCESS MAHRA DB SK
2y d d
57
M.KAYA
LION HEART - ORHİDEYA
ALİ TOPÇU
7
52
52
88
18
325225
7
SEMPATİK GÜZEL K
2y d d
57
Ç.OK
POWERSCOURT - SEVİMABLA
İRFAN BERBEROĞLU
TS 8
37
37
17
15
86634
8
SÜRİ KG DB
2y d d
52
AYTEK DÜLGER
GOLDEN SUN - TOWERVINT
İDRİS TANYILDIZ
3
 
 
10
19
5
9
ÜLKÜCAN K
2y d d
57
A.SÖZEN
BORS - LADY MASTER
GÖKAY SONGÜR
1
42
42
17
15
66333
İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, 6. ÇİFTE Bu koşudan başlar
8. koşu 17:00
KV-8 DHÖ
4 ve Yukarı Araplar
1600 Kum
sıra
at ismi
yaş
kilo
jokey
orjin
sahip
st
hk
kgs
s20
son 6 yarış
1
TAYCAN KG K
6y d a
61.5
B.SAV
SERTAY - FUROLA
TANER KORKUT
TS 15
114
114
161
15
229736
2
KORALAY KG Eküri
5y a a
60.5
T.ALICI
HİSARHAN - PERVİN
DENİZ KURTEL
3
107
107
44
18
196170
3
BÜREBEY KG DB SK
4y k a
60
S.ÖZEN
AĞAKARACA - ALGÜL
REMAZAN KAYA
8
107
107
44
11
056487
4
DORABEY KG
4y a a
60
K.TOKAÇOĞLU
VOLGABEY - DORATAY
AHMET ARTIŞ
1
108
108
30
17
251433
5
DELİCİHAN KG K DB
5y k a
59.5
Ç.OK
YAŞARCIK - TOMURCUK
CEZMİ ARTIK
2
90
90
9
15
106020
6
HIZLITUĞRA KG K DB
5y a a
59.5
F.ÇAKAR
YALAZ - ESİNTİNİNKIZI
G.NAHİDE MAZICI
4
103
103
10
14
505807
7
KASTAL KG
6y a a
59.5
AHMET ÇELİK
ÖZGÜNHAN - EBRUCAN
İLKER KIRMIZIGÜL
6
114
114
10
20
863274
8
MAGMA KG Eküri
6y k a
59.5
M.ÇİÇEK
CAŞ - DESTAN
DENİZ KURTEL
5
99
99
9
19
123413
9
UÇAN MARTI KG DB
5y a a
59.5
A.KÜRÜNDÜK
BEYAZ MARTI - SÜPRİZE HABER
DOĞAN KARACA
13
95
95
38
11
997000
10
DEMİR REİS KG DB SK
4y d a
59
A.SÖZEN
DEMİRKAZIK - ŞAHNUR
NURAN ÇETİNKAYA
10
106
106
30
19
324116
11
RAZYANA KG K
4y k k
59
H.KARATAŞ
DAYIBEY - HANIMEFENDİ
HULUSİ ÇİL
12
110
110
16
20
231211
12
KURTÇABEY KG
4y k a
58
M.KAYA
ARASLI - SEVİNÇKAN
TARKAN H.ONAR
TS 14
113
113
28
20
242420
13
UÇARER DB
4y k a
58
GÖKH.GÖKÇE
BALIKHAN - UÇARI
İ.SUAT KUTLU
9
106
106
44
13
925479
14
FETHİYE
5y k k
57.5
Y.ÇILGIN
DOĞANGÜN - BALGÜLÜM
FADIL BAYDAN
7
90
90
33
15
202996
15
DOĞU PINARI KG
4y a k
56
A.ALPAGUT
EFEM - GÖKYEL
İDRİS TANYILDIZ
11
91
91
91
19
774710
TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ

at yarışı programı, tjk at yarışı programı, 23 Kasım 2014 İzmir at yarışı programı, 23 Kasım 2014 tjk İzmir at yarışı programı,23 Kasım 2014 tjk program , tjk İzmir at yarışı programı bugün, tjk program23 Kasım 2014 Adana at yarışı programı, 23 Kasım 2014 tjk Adana at yarışı programı,23 Kasım 2014 tjk program , tjk Adana at yarışı programı bugün, tjk program

23 Kasım 2014 Pazar at yarışı bülteni ve 23 Kasım 2014 Pazar altılı ganyan bülteni, 23 Kasım 2014 Pazar koşu bülteni, 23 Kasım 2014 Pazar istanbul koşusu, 23 Kasım 2014 Pazar izmir koşusu, Ganyan sonuçları için At yarışı sonuçları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 23 Kasım 2014 Pazar at yarışı bülteni, 23 Kasım 2014 Pazar altılı ganyan bülteni, 23 Kasım 2014 Pazar ganyan bülteni, 23 Kasım 2014 Pazar altılı ganyan bülteni ve 23 Kasım 2014 Pazar yarış listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.